Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... obtinere grupa munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

obtinere grupa munca

adresa IMGB DOSAN GRUP de unde as putea obtine vechimea cu privire la grupa de munca. va multumesc.
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]
Depinde de la ce firma din grupul Dosan aveti nevoie de adeverinta.
Adresa de la IMGB este aici: [ link extern ]
Am lucrat la forja grea 2.Banuiesc caci trebuie sa.ma regasesc in arhiva imgb dar nu stiu unde se afla si nu gasesc un nr.de telefon. Pot primi un ajutor. Va multumesc.
Trebuie sa mergeti la adresa indicata in al 2-lea link mentionat de mine anterior - Sos. Berceni 104, Sector 4, Bucuresti si sa va interesati direct. Nu sunt furnizate alte date.
Doosan IMGB
[ link extern ]

sau

Tel: (40) 21 301 2500
Fax: (40) 21 301 2701
Cornel Vasile, Consilier juridic
Cum as putea intra în posesia unei Adeverințe , de la IMGB- Menționez că am lucrat în cadrul fabrici , în perioada Iulie-1986,-Noiembrie -1994, am lucrat mulți ani, program de 12 ore schimb de noapte, am lucrat și sărbătorile legale,F.E.C.N.(Fabrica energetică centrală nucleară )pentru Cernavodă, secția Structuri, Am avut spor de tehnicitate, spor de gabarit, prime!