avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 515 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua, dacă cineva a înființat o asociație ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua, dacă cineva a înființat o asociație agricolă ...

Buna ziua, dacă cineva a înființat o asociație agricolă și a luat fonduri europene nerambursabile,a falsificat semnătura mea fără că eu sa știu,pot sa fac dacă sunt citată că martor cu probe de semnături,cine îmi plătește transportul, ziua de concediu etc, menționez că este un dosar penal am fost și la DNA,...

Alte discuții în legătură

Finantari nerambursabile pentru infiintare firma lavitahi lavitahi Buna ziua, M-ar interesa daca sunt finantari nerambursabile pentru infiintarea unei firme avand domeniul de activitate \"administrare imobile\". In prezent ... (vezi toată discuția)
Problema complexa mante23 mante23 Am lucrat timp de circa 1 an de zile la o firma care ulterior a decis sa renunte la serviciile mele prin desfiintarea postului meu. Dupa ce am plecat de la ... (vezi toată discuția)
Deschidere actiune pretentii zahsor zahsor Cum trebuie procedat pentru a deschide actiune in pretentii peroana fizica ? Este nevoie de un formular special ? Este vorba despre o persoana care mi-a ... (vezi toată discuția)