Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Deschidere cont firma -cod caen ( 4618 )
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Deschidere cont firma -cod caen ( 4618 )

Deschidere cont bancar firma -cod caen ( 4618 )sensibil care necesită aprobare " ce înseamnă ?
george-neagu, moderator