avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 502 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Deschidere cont firma -cod caen ( 4618 )
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Deschidere cont firma -cod caen ( 4618 )

Deschidere cont bancar firma -cod caen ( 4618 )sensibil care necesită aprobare " ce înseamnă ?
Ultima modificare: Marți, 14 Mai 2024
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Contract de comision ptr intermediere vanzare fond de comert ralvintila ralvintila buna ziua, detin un PFA cu cod CAEN principal 7022 - activitati de consultanta pentru afaceri si management; coduri secundare 7021, 6820, 6831, 6832; as ... (vezi toată discuția)
Vreau să deschid un cabinet de întreținere corporală M Roxana Mur M Roxana Mur Bună ziua Am aplicat terapii cu biorezonanță și susținere cu suplimente alimentare în familia mea .Acum am făcut cursurile Operator întreținere ... (vezi toată discuția)
Documente necesare schimbarii obiectului de activitate (intreprindere individuala) ileana4_63 ileana4_63 Am o Intreprindere Individuala suspendata pe o periada de un an vreau sa ii schimb domeniu de activitate principal din codul caen 4711 in codul caen 4618 ... (vezi toată discuția)