Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... probleme cu vecinul care face zgomot
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

probleme cu vecinul care face zgomot

am un vecin care are o moara de ciocane (macina stiuleti de porumb intregi) si face un zgomot infernal.precizez ca stau la tara si nu a cerut acordul vecinilor. cine poate lua masuri
Faceti plangere la Primaria teritoriala si la Agentia Teritoriala de Mediu.