Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... reclamat angajatorul la garda si ITM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

reclamat angajatorul la garda si ITM

AM reclamat fostul angajator la GARDA FINANCIARA,DNA SI ITM cu niste nereguli dar ca sa nu mai ajung in instanta pot trimite un comunicat scris fostului angajator sa imi cer drepturile pe cale amiabila sint plecat de 2 luni din firma si el trebuie sa imi dea rasp scris fostul angajator si in caz ca sa imi zice iti dau drepturile vino la firma si eu imputernicesc pe cineva sa imi ridice drepturile ca sa nu am probleme cu el la firma.
Da, puteti imputernici o alta persoana pentru a va ridica drepturile salariale restante de la fostul angajator.