Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Noul Cod Civil - forma integrala, republicata in iulie ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Noul Cod Civil - forma integrala, republicata in iulie 2011

Textul integral al Noului Cod Civil, in forma republicata in 15 iulie 2011, poate fi consultat la pagina de mai jos:

www.avocatnet.ro/content/art...
Alin Popescu, administrator
Sunt modificari sau completari fata de cel publicat anul trecut?
Da