Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... lnventar domeniu public si privat al statului
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

lnventar domeniu public si privat al statului

as dori sa inteleg ce inseamna inventarul . bunurilor din domeniul public al statuluisi inventarul bunurilor imobile aflate in proprietatea privata a statului .Lucrez la o primarie de comuna si avem de rezolvat acest inventar.
Primarul va da o dispozitie privind constituirea comisiei de inventariere anuala a patrimoniului public si privat al comunei, gestiunile ce vor fi inventariate, procedura de inventariere.
Descarcati si cititi de pe site-ul acestei primarii dispozita nr 7/30.01.2013
[ link extern ]
carmen01011958, moderator