Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Cum pot afla numarul cadastral si de carte funciara a ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Cum pot afla numarul cadastral si de carte funciara a unui imobil?

Buna ziua as dorii sa stiu cum pot afla numarul cadastral si de carte funciara a unui imobil.Poate sa imi spuna cineva?
Buna ziua,
La ce va trebuie?
va duceti la un notar sa va dea un extras de carte funciara.trebuie insa sa aveti un motiv intemeiat
imi trebuie sa inscriu ...notez ... un contract de inchiriere incheiat la circa financiala cadastru
pentru asta adresati-va unui notar
Puteti solicita personal un extras de la Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara.