Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Angajat (salariat) rezident, angajator nerezident (UK)
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul nerezidenţilor şi reprezentanţelor

Angajat (salariat) rezident, angajator nerezident (UK)

Ce obligații fiscale există pentru un angajat rezident în România la relocarea din UK? Angajatorul este de acord cu mutarea, dar nu dorește să se expună unei alte jurisdicții fiscale. Mulțumesc!
george-neagu, moderator