avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 275 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... EU TE-AM FACUT ,EU TE OMOR! amenintarea unei mame ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

EU TE-AM FACUT ,EU TE OMOR! amenintarea unei mame catre fiul ...

EU TE-AM FACUT ,EU TE OMOR! amenintarea unei mame catre fiul ei cum se poate apara fiul?
Cel mai recent răspuns: simon1977 , utilizator 21:10, 29 Aprilie 2024
Dvs cati ani aveti?
47
Si pe dvs ziceti ca v-a amenințat sau cine pe cine?
intrebarea este cum se poate apara fiul. Intrebarea nu este citi ani are fiul itrebarea nu este daca si pe mine ma amenintat



[ interventie moderator - editat caps lock - inlaturat scriere nejustificata cu majuscule ]
Ultima modificare: Luni, 22 Aprilie 2024
trandafir2, moderator
3 din 3 utilizatori consideră
acest răspuns util
Concentrați-va...conteaza ce varsta are copilul ca una e sa amenințe un copil de câțiva ani care locuiește și depinde de părinți și alta unul de 47 care e teoretic pe picioarele lui, care poate sta departe de mămica lui si se poate apară și singur.
În realitate, e doar o vorba scoasa la nervi, nu e o amenințare reala.

Alte discuții în legătură

Inregistrare convorbire telefonica OmCauta OmCauta Daca sunt amenintat de unul la telefon, ca ma bate, ca ma omoara, pot Inregistra convorbirea pentru a o folosi cand ma duc la Procuror sa depun Plangere?? E ... (vezi toată discuția)
Ajutor!!! marryy_lm marryy_lm sint o veche membra a acestui forum iar acum am nevoie disperata de un sfat de la un jurist.situatia prin care trec e urmatoarea: fiica mea,majora,are un ... (vezi toată discuția)
Ajutor!1 un sfat !! marryy_lm marryy_lm sint o veche membra a acestui forum iar acum am nevoie disperata de un sfat de la un jurist.situatia prin care trec e urmatoarea: fiica mea,majora,are un ... (vezi toată discuția)