Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... EU TE-AM FACUT ,EU TE OMOR! amenintarea unei mame ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

EU TE-AM FACUT ,EU TE OMOR! amenintarea unei mame catre fiul ...

EU TE-AM FACUT ,EU TE OMOR! amenintarea unei mame catre fiul ei cum se poate apara fiul?
Dvs cati ani aveti?
Si pe dvs ziceti ca v-a amenințat sau cine pe cine?
intrebarea este cum se poate apara fiul. Intrebarea nu este citi ani are fiul itrebarea nu este daca si pe mine ma amenintat

[ interventie moderator - editat caps lock - inlaturat scriere nejustificata cu majuscule ]
trandafir2, moderator
Concentrați-va...conteaza ce varsta are copilul ca una e sa amenințe un copil de câțiva ani care locuiește și depinde de părinți și alta unul de 47 care e teoretic pe picioarele lui, care poate sta departe de mămica lui si se poate apară și singur.
În realitate, e doar o vorba scoasa la nervi, nu e o amenințare reala.