Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună...! Caut arhiva fostului I.C.A.Z. Focșani de pe ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună...! Caut arhiva fostului I.C.A.Z. Focșani de pe Str. Anghel ...

Bună...! Caut arhiva fostului I.C.A.Z. Focșani de pe Str. Anghel Saligny Nr. 10 , Focșani , jud. Vrancea . Doresc să-mi scot ani de vechime 1978 - 1980 . Acum nu mai este nimic pe acel teren...! Era o antrepriză ce se ocupa cu construcțiile mici și mari...pe toată raza județului Vrancea...! Mentionez că , acestă unitate de construcție se afla poziționată în spatele C.P.L.- MOPAF Focșani Poarta 2 . Cine îmi poate da o informație e binevenită...! Vă mulțumesc...!
Intrebati aici , daca stiu ceva
[ link extern ] /
Bună ziua...! Am fost la Arhivele naționale Focșani de câteva ori...și mea zis că , nu știu nimic...despre arhiva fostului I.C.A.Z. Focșani , Vrancea . Nu știu unde să mai merg...! Ei meau zis că , nu au nimic date despre I.C.A.Z. Focșani Vrancea . Acolo unde a fost intreprinderea nu mai e nimic...cu cine să vorbesc...cu Dumnezeu din ceruri...! Vai de mama noastră domnule avocat am prins vremuri grele noi acestă generație de sacrificiu...! Poate îmi mai dați vreo șansă să găsesc...! Vă mulțumesc...!

Cornel Vasile a scris:

Intrebati aici , daca stiu ceva
[ link extern ] /

Care este denumirea intreaga a intreprinderii?
Din păcate nu mai țin minte cum se numea doar atât știu : Întreprinderea de Comstrucții și Antrepriză iar litera Z nu mai știu...! I.C.A.Z. Focșani , Vrancea . Șef de personal era unul domnul Răchitosu iar șef pe șantier unul Wagner...!

Cornel Vasile a scris:

Care este denumirea intreaga a intreprinderii?

Vedeti daca va ajuta acest articol
[ link extern ]