avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Activitate Vio74

Activitate Vio74

BUNA SEARA.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns.O prietena de a sotiei a avut un apartament.La vandut .Cand perfecta actele un domn care era la notar a vazut cat a luat pe apartament 56000 euro si ca un lover boy a intrat in discutie cu ea .Ea fiind despartita si avand un copil a crezut ca gata se termina singuratatea.Dar respectivul a vea planul bine stabilit .Au inceput sa se intalneasca ,seri romantive ,plimbari in Grecia ,Germania,etc pana a pus mana pe banii toti .Pretextul a fost ca sa asi construieasca si el doua hale el fiind samsar de masini...In fine ea ia dat toti banii fara un act la mana ...In prezent ea sta cu chirie platita de el ...Banii nu stie cand ai mai vede .El o amageste cu vorbe ...Mentionez faptul ca sotia lui stie de relatia lor .Au facut si sarbatorile impreuna ...CE POATE FACE SA ISI RECUPEREZE BANII DACA SE MAI POATE ....MULTUMESC ...(Noi speram sa nu faca un gest necugetat )...Este disperata ...Asteptam raspuns poate o putem ajuta ...
Buna seara .Am si eu o intrebare la dumneavoastra .Parintii mei vor sa vanda un
o proprietate si doresc sa stie daca la tranzactia de 90000 ron se mai plateste impozit la anaf pe aceasta suma...Multumesc.