Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... solicitate raspuns pentru "acord de inchiriere"
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

solicitate raspuns pentru "acord de inchiriere"

In cate zile sunt obligati cei de la banca sa-mi dea un raspuns cu privire la cererea mea " cerere acord de inchiriere" . Mentionez ca am depus cerere in data de 17.03.2010 dar nici pana azi nu am un raspuns.....am tot sunat, vorbit, am fost la banca ....acelasi raspuns: "sa mai astept"!!!
Ce pot face in cazul acesta?
Trebuie sa raspunda in maxim 30 de zile.
...da mersi....i-mi imaginam ...#-o