avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 395 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... solicitate raspuns pentru "acord de inchiriere"
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

solicitate raspuns pentru "acord de inchiriere"

In cate zile sunt obligati cei de la banca sa-mi dea un raspuns cu privire la cererea mea " cerere acord de inchiriere" . Mentionez ca am depus cerere in data de 17.03.2010 dar nici pana azi nu am un raspuns.....am tot sunat, vorbit, am fost la banca ....acelasi raspuns: "sa mai astept"!!!
Ce pot face in cazul acesta?
Cel mai recent răspuns: sozo , utilizator 11:45, 6 Aprilie 2010
Trebuie sa raspunda in maxim 30 de zile.
...da mersi....i-mi imaginam ...#-o

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Problema omniasig accept plata mihay_ilie mihay_ilie buna ziua! in data de 28.09.2011 am fost implicat intr-un evenimet rutier prin Slobozia, unde in timp ce asteptam in coloana, fiind foarte aglomerat drumul, ... (vezi toată discuția)
Neplata ratelor la banca corina555 corina555 am un credit pt nevoi personale la bcr, si am 4 rate restanta in curand o sa fie 5,cei de la recuperare imi tot trimit scrisori plus ca i-am mai sunat si ... (vezi toată discuția)
Procedura refuz de plata de pe card credit cga43 cga43 Buna ziua, Problema este cam complicata si o redau mai jos cu lux de amanunte, in caz ca aveti rabdare sa o cititi. Multumesc anticipat celor care o vor face. ... (vezi toată discuția)