Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Intreprindere Individuala - model de statut
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Intreprindere Individuala - model de statut

Buna ziua, as avea si eu nevoie de un pic de ajutor. Doresc sa imi infiintez o intreprindere individuala si am nevoie de un model de statut. Va rog sa ma ajutati cu un astfel de model. Va multumesc foarte frumos!
multumesc