Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... acuzat de virusi pe telefon
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

acuzat de virusi pe telefon

Buna seara am tot vorbit pe messenger cu cineva si acuma m-am certat cu acea persoana , mi-a trimis ceva mesaje de amnintare i-am trimis si eu ca o dau un judecata si dupaia ca sa vezi i s-a stricat telefonu . Ea de pe telefon intra pe net si ma acuza pe mine ca i l-am stricat eu printr-un virus dar nu ea devarat eu nici nu ma pricep la asa ceva. Ea vrea acuma sa se dupa la politie sa depuna plangere pt ca , crede ca eu i-am dat virusi . Daca voi primi amenda ce pot sa fac ? Se lauda ca ar avea si ceva pile , eu am inregistrari cu convorbiri . stima :sorry:
mai baiete,eu zic sa te culci si tu si aia care te ameninta,sa mai cresteti si sa mai lasati filmele americane cu tribunale si procese