Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... adeverinta absolvent studii superioare
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

adeverinta absolvent studii superioare

Lucrez in compartimentul Personal al unei institutii publice.Cat timp este valabila adeverinta eliberata de facultate care atesta absolvirea studiilor universitare de licenta? Mentionez ca anul trecut in luna nov. au fost incadrati la gradul corespunzator studiilor absolvite .Multumesc
sigur ca mi-ar fi dat diploma, dar, nu m-am dus eu dupa ea. daca veti merje cu adeverinta dupa 5 ani, veti fi primita cu siguranta. :)
daca "merje" cu pile cu siguranta ma primeste cineva. ce rost are sa mai luam diploma, la stat merge oricum #-o
mai aveti si "tupeul" sa spuneti unde ati mers cu adeverinta
RUSINICA