Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... conflict de interese ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

conflict de interese ?

Sant somer indemnizat . Presedintele Asociatiei de locatari , se afla in imposibilitatea de a-si exercita functia,care presupune si o retributie (CONVENTIE).Daca preiau interimatul , cu tot cu "contravaloare" , pierd ajutorul de somaj ?
Multumesc , pentru ajutor !=D>