Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro O noua prezentare a forumului
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

O noua prezentare a forumului

=D>
Felicitari ...o super prezentare a forumului.....:)
da, se pare ca pe internet explorer nu are efect. :)
Pai pana acum cum avea? :-/ Acum, pagina principala a siteului o vad cu scrisul mare. Ceea ce scriu eu aici, deasemenea e foarte mare. De ce nu e la fel si pe forum la subiecte? Zau daca pricep. Sa fie ceva din calculatorul meu totusi....? #-o