Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Faze procesuale
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Faze procesuale

Buna ziua!
I-mi puteti spune ce faze procesuale contine un proces civil ? M-ar interesa ce urmeaza dupa "fond".
Va multumesc.
Probabil ca nu s-au inteles mostenitorii la notar si s-a contestat de domnul care scrie aici ceva.
Notarul nu a mai avut ce face si a suspendat procedura succesorala notariala.
Dar, sa vedem ce spune si domnul.
S-au aflat in situatia prevaz de art 78 din Legea nr 36 / 1995.

Au fost mai inainte de a ajunge la instanta pe la notariat, s-a suspendat si au ajuns la instanta.

avocat Claudiu Lascoschi
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat