Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca de la 01.02.2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca de la 01.02.2011

buna ziua,
daca vreau sa fac contracte de munca cu 01.02.2011 ce model de contract de munca folosesc, ca cel pana acum, cu conditiile din codul muncii pana la 31.12.2010?
sau trebuie sa astept pe cel nou, poate apare si sa le fac in apropiere de 1.02.2011?
ce parere aveti?
,multumesc.
Modelul cadru al c.i.m. este reglementat prin Ordinul nr.64/2003 ... nu exista niciun nou Cod al muncii , sunt doar anumite propuneri de modificare a actulaului Cod al muncii care sunt inca in faza de discutii.