Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Contributii PFA 2011
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Contributii PFA 2011

Buna ziua!
Va rog sa-mi spuneti ce contributii trebuie sa plateasca un PFA: sanatate, impozit, pensie, somaj si procentele la fiecare, pentru anul 2011. Va multumesc pentru raspuns!
buna ziua. am o intrebare legata de JURNALUL DE CUMPARARI, necesar pt completarea declaratiei 392B. sunt pfa neplatitor TVA
cheltuielile cu intretinerea (procentual conf. contract comodat) se trec in Jurnalul de Cumparari?
Se trec in jurnalul de incasari si plati.
multumesc