Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... betia simpla incompleta
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

betia simpla incompleta

Ce esti betia simpla incompleta? Circumstanta atenuanta sau agravanta? De ce sau cum se apreciaza?
Cu placere.:)
Poate ca ar trebui sa veniti cu elemente concrete care sa duca la elucidarea cauzei sub toate aspectele.
Daca mai aveti nedumeriri puteti sa reveniti cu intrebari.

avocat Claudiu Lascoschi