Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... infiintare asociatie pescari
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

infiintare asociatie pescari

Buna ziua, intentionez sa infiintez o asociatie de pescari si as avea nevoie de ..indrumari. Practic nu stiu de unde sa incep si care ar fi pasii de urmat... Va multumesc
Este pentru fundatii!!!
Pentru asociatii, este vorba de un salariu minim pe economie
se pare ca sunt batut in cap, acum am inteles.. va multumesc =D>