Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Contract de prestari servicii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Contract de prestari servicii

Buna ziua, as vrea sa stiu in cazul in care am contract individual de munca la o institutie si mai am un contract de prestari servicii la alta institutie sunt obligata sa platesc contributia de asigurari de sanatate si pentru contractul de prestari servicii( mi se retine din contract somaj si pensie) Cu multumiri
Am un contract de prestari servicii pentru activitati de resurse umane. Cu multumiri