Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cat costa o firma cu toate domeniile de activitate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cat costa o firma cu toate domeniile de activitate

buna ziua

As dorii sa_mi spuneti si mie cat ma costa actele unei firme cu toate domeniile de activitate,onorariul avocatului si in cate zile este gata .

multumesc
Acestea sunt costurile pe care le achiti cand faci tu personal societatea. Daca folosesti un intermediar, avocat sau economist ii platesti si lui comision, si atunci preturile cresc putin. Dar v-ati incadrat in suma prezentata pe site.
As vrea sa infiintez o firma, cu toate domeniile de activitate, si as dorii sa intru in legatura cu un birou de avocatura respectabil, pentru ca nu imi doresc sa am probleme ulterior cu actele .Am apelat la acest site pentru ca am observat ca e oarecum o comunitate a avocatiilor. Va multumesc!