avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 454 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Teste Revisal 5
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Teste Revisal 5

Buna ziua tuturor!
eu nu mai am o zi buna deoarece incerc sa instalez noua versiune de Revisal pusa la dispozitie pentru testare si nu reusesc! Desi am instalat NET framework 3.5 nu pot face instalarea Revisal-ului. L-a testat cineva? Astept sfaturi de la oameni mai capabili decat mine!!!#-o:((
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:04, 4 August 2011
Sunt mai destept decat ei, am rezolvat-o inaintea lor.
Diferenta intre lucru la stat si muncit la patron!
danjoe a scris:

Sunt mai destept decat ei, am rezolvat-o inaintea lor.
Diferenta intre lucru la stat si muncit la patron!


Chiar asa o fi? ... eu nu am avut probleme de instalare si nici de preluare cu noul program si nici nu ma laud ca ma pricep la calculatoare ...:)

In alta ordine de idei ei nu au cum sa stie toate problemele legate functionarea programului pe toate calculatoarele ...
Ultima modificare: Joi, 4 August 2011
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eroare instalare revisal hg nr. 500/2011 utc utc Buna ziua, In documente am atasat eroarea de la instalare a aplicatiei revisal HG 500/2011. Va rog, Cum remediez aceasta problema? Multumesc anticipat! (vezi toată discuția)
Licenta durusoctavia durusoctavia Cat costa o licenta de Windows? (vezi toată discuția)
Licenta la windows w0lfshad3 w0lfshad3 E pe user, pe calculator, pe firma, pe ce? (vezi toată discuția)