Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Teste Revisal 5
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Teste Revisal 5

Buna ziua tuturor!
eu nu mai am o zi buna deoarece incerc sa instalez noua versiune de Revisal pusa la dispozitie pentru testare si nu reusesc! Desi am instalat NET framework 3.5 nu pot face instalarea Revisal-ului. L-a testat cineva? Astept sfaturi de la oameni mai capabili decat mine!!!#-o:((
Sunt mai destept decat ei, am rezolvat-o inaintea lor.
Diferenta intre lucru la stat si muncit la patron!
danjoe a scris:

Sunt mai destept decat ei, am rezolvat-o inaintea lor.
Diferenta intre lucru la stat si muncit la patron!

Chiar asa o fi? ... eu nu am avut probleme de instalare si nici de preluare cu noul program si nici nu ma laud ca ma pricep la calculatoare ...:)

In alta ordine de idei ei nu au cum sa stie toate problemele legate functionarea programului pe toate calculatoarele ...
Cornel Vasile, Consilier juridic