Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... administrator
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

administrator

buna ziua
zilele trecute, cineva mi-a propus sa fiu administrator special, al firmei sale ( in firma sunt 2 asociati), care este in insolventa
intrebarea mea este: ce inseamna administrator special, ce implica aceasta functie si care sunt riscurile
multumesc
aura_1, utilizator
multumesc mult si mii de scuze
sper sa le acceptati
Cu stima, o seara buna, succes si ...intelegere si pentru timpul redus al altora!
multumesc inca o data :vishenka: