Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ce se intelege prin grad de handicap grav, cod ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ce se intelege prin grad de handicap grav, cod handicap 1, cu asistent personal?

Va rog,ce trebuie sa inteleg prin grad de handicap grav,cod handicap 1,cu asistent personal,cod boala G20,G83,Q66.Ce drepturi decurg din aceasta hotarare,tatal meu avand o pensie pentru limita de varsta,ce drepturi banesti pot decurge de aici.VA MULTUMESC
multumesc pentru ajutorul acordat multa sanatate