Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale srl cu datorii
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

srl cu datorii

buna ziua ! mama are o firma cu datorii destul de mari la stat, care activeaza din 1996 si care acum este fara activitate ; de aceea ar dori sa o desfiinteze; exista vreo solutie pentru a face acest lucru fara a plati in prealabil datoriile? mentionez ca intentia ei este de a inchide firma si de a plati esalonat toate datoriile . va multumesc pentru atentia acordata si sper ca ma veti ajuta sa rezolv aceasta problema cat mai repede pentru ca statul baga zilnic dobanzi, penalitati....o zi buna in continuare!
si unde gasesc acest specialist,caci vreau sa scap de problema cat mai repede pentru ca nu e foarte placut sa ai o tinichea atarnata de gat; sunt dispusa sa platesc consultatiile numai sa se rezolve si sa fie totul ok.
Va trebui sa asteptati miscarile facute de Adm. Financiara si in functie de acestea actionati. Oricum bani ii ve-ti plati, problema se pune cand si cum?
ok multumesc frumos pt raspuns.sper sa se rezolve cu bine probl.numai bine va doresc!