Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Punctul de lucru in Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Punctul de lucru in Revisal

Buna ziua,
Va rog sa ma lamuriti intr-o problema: societatea are un punct de lucru care are acelasi cod fiscal cu al sediului social. In Revisal se trec salariatii care vor lucra in acest punct de lucru sau se trec doar in cazul in care codul fiscal al punctului de lucru difera de codul fiscal al sediului social ?
Va multumesc
Atunci nu pot depune REVISAL ...