avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1441 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... amanare pronuntare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

amanare pronuntare

Va rog puteti sa imi spune-ti din ce motive sa poate amana pronuntarea intrun proces penal? si daca este posibil pana la termenul afisat sa mai administrez probe sau sa depun dupe ce fac apel? Va multumesc astept raspuns.
Cel mai recent răspuns: Mihai1947 , utilizator 19:47, 25 Octombrie 2018
Vreau sa stiu daca pentru aceasta amanare de pronuntare mai am nevoie de avocat am avut la prima pe fond...Tip solutie: Amână pronunţarea
Solutia pe scurt: Stabileşte pronunţarea la data de 06.11.2018.
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării 22.10.2018
Ultima modificare: Joi, 25 Octombrie 2018
Mihai1947, utilizator
Nu aveti nevoie, nu trebuie sa va prezentati, va uitati pe portal sa vedeti solutia.
Deci nu mai este nevoie sa ma prezit dimineata la ora 8-30
Nu este nevoie.
ok.. va multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum se aplica art.157 din codul procedura civila eugen82 eugen82 la sedinta de judecata pentru care am primit citatia la 8.30 mi-a venit rindul pe la ora 14.30 ; dupa mai bine de o ora jumate de discutii pe exceptii si probe ... (vezi toată discuția)
Administrare probe in dreptul civil conflicte de munca- flory1 flory1 buna seara, Exista posibilitatea ca in procesul privind -conlicte de munca,aflat la momentul administrarii probelor ,instanta sa incuviinteze punerea ... (vezi toată discuția)
Partaj indiana indiana buna ...cineva sa imi spuna deci sunt disperata ca am copiii si mama batrana in locuinta.Ieri judecatoare ne-a spus ca in 7 zile sa depunem concluziile scrise ... (vezi toată discuția)