Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... amanare pronuntare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

amanare pronuntare

Va rog puteti sa imi spune-ti din ce motive sa poate amana pronuntarea intrun proces penal? si daca este posibil pana la termenul afisat sa mai administrez probe sau sa depun dupe ce fac apel? Va multumesc astept raspuns.
Vreau sa stiu daca pentru aceasta amanare de pronuntare mai am nevoie de avocat am avut la prima pe fond...Tip solutie: Amână pronunţarea
Solutia pe scurt: Stabileşte pronunţarea la data de 06.11.2018.
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării 22.10.2018
Mihai1947, utilizator
Nu aveti nevoie, nu trebuie sa va prezentati, va uitati pe portal sa vedeti solutia.
Deci nu mai este nevoie sa ma prezit dimineata la ora 8-30
Nu este nevoie.
ok.. va multumesc