avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 605 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Facilitati noi/vechi
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Facilitati noi/vechi

Noul Avocatnet.ro se doreste a fi cat mai aproape de dorintele si asteptarile utilizatorilor sai.
Va invitam sa ni le comunicati pe aceasta cale astfel incat toti utilizatorii Avocatnet.ro sa le poata vedea puse in practica.
Va multumim si asteptam cu interes mesajele dvs.
Bogdan Popa,
Business Development Manager
Vreau sa va asigur ca facem tot ce ne sta in putinta pentru a adauga facilitatile dorite de utilizatorii Avocatnet.ro
Asadar, in aceasta idee astazi veti regasi:
+ recuperare parola
+ editeaza datele
+ postare topicuri noi

In zilele imediat urmatoare, luand in considerare ca este o urgenta pentru utilizatori:
+ membri online
+ mesaje de la utilizator la utilizator
+ incercam sa gasim o varianta de chat fiabila.

Browsing placut pe Avocatnet

ancabaciu2004 a scris:
>Asteptam schimbarile pe.care le-am cerut cu totii!E f.important sa le faceti cat mai repede,altfel nu mai e interesant si veti pierde multi membrii!Imi pare rau ca nu a ramas ceea ce a fost!!!!!
>.
Se apasa "Topic nou", aflat undeva in dreapta sus fata de casuta cu topicuri...
imi pare bine ca mai faceti unele schimbari , dar stiti cum e cu eticheta produselor"daca se schimba , nu se mai cumpara asa mult..."
Problema mea e ca nu mai stiu cum sa-i intreb pe oamenii astia cate ceva si as dori sa-mi spuneti pasii pe care trebuie sa-i fac. Ce inseamna raspunde dinpartea dreapta a ecranului, ce inseamna posteaza mesaj , caci pe oricare as apasa tot nu-mi vad intrebarea in forum-ul respectiv si asta ma exaspereaza. Unde sunt numerele de raspuns la intrebari: asta ma ajuta foarte mult, unde sunt membri cei vechi ai site-ului pe care ai vedeam conectati .
Faceti ceva caci incepe sa ma enerveze...........

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde e chatul ala mult asteptat? ContSters4978 ContSters4978 Unde e chatul ala mult asteptat?Killig me softely asteptand?! (vezi toată discuția)
Cum vi se pare noua imagine avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Am lansat astazi cateva modificari de imagine la Avocatnet.ro. Au aparut casete noi, atat in prima pagina, cat si in Forum. Forumurile recomandate sunt acum ... (vezi toată discuția)
Ce se intampla De ce nu mai sunt mesaje pe forum? (vezi toată discuția)