Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Insolventa se trece in cazierul fiscal al asociatului ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Insolventa se trece in cazierul fiscal al asociatului unic?

Se noteaza insolventa in cazierul fiscal al persoanei fizice asociat unic la o societate?
Societatea are datorii la finante aproximativ 6000 lei, nu are si nici nu a avut active sau alte bunuri.
Revin cu intrebareade mai sus . Daca depun declaratiile retroactiv in ce conditii se sterge ( sau nu se mai inscrie inactivitatea fiind in cele 30 de zile cand se poate contesta decizia) acest inscris din cazierul fiscal?
Multumesc anticipat.
razvandmn, utilizator