avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 745 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Insolventa se trece in cazierul fiscal al asociatului ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Insolventa se trece in cazierul fiscal al asociatului unic?

Se noteaza insolventa in cazierul fiscal al persoanei fizice asociat unic la o societate?
Societatea are datorii la finante aproximativ 6000 lei, nu are si nici nu a avut active sau alte bunuri.
Cel mai recent răspuns: razvandmn , utilizator 14:47, 7 Aprilie 2012
Revin cu intrebareade mai sus . Daca depun declaratiile retroactiv in ce conditii se sterge ( sau nu se mai inscrie inactivitatea fiind in cele 30 de zile cand se poate contesta decizia) acest inscris din cazierul fiscal?
Multumesc anticipat.
Ultima modificare: Sâmbătă, 7 Aprilie 2012
razvandmn, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce inseamna? Dahrma Dahrma Ce inseamna infractiune de bancruta? (vezi toată discuția)
Infiintare srl, firmele la care mai e asociat sunt inactive Loredana_84 Loredana_84 Buna ziua, Un domn are 2 societati comerciale declarate inactive la Finante (in ambele e asociat - nu stiu daca unic in una din ele sau in ambele cu cineva). ... (vezi toată discuția)
cazul meu-bancruta frauduloasa da sau nu ? ContSters109788 ContSters109788 Buna ziua, Povestea sta cam asa: infiintez un srl cu un asociat( eu si administrator), srl nu va avea activitate dar achizitionez materie ... (vezi toată discuția)