Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... casier asociatie proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

casier asociatie proprietari

Buna ziua,

casierul intr-o asociatie de proprietari este remunerat? Doar casier, nu cumulare casier si administrator.
Multumesc
Salariul il negociati cu angajatorul, adica cu comitetul executiv, adica cu presedintele.
Negociati o suma care credeti ca rasplateste timpul dv. de munca si manevrarea banilor.

Nu trebuie intrebata nicio AG.