Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Cine?
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Cine?

cine sustine PDL???? SA VEDEM CU ADEVARAT=D> PDL-ISTI, SA VA PREGATITI:P
Martonze a scris:

Va rog sa-mi nominalizati macar o actiune pozitiva a acestei foste opozitii, azi la putere, pentru aceasta tara.
Au demis presedintele, ceea ce a costat ceva, au creat criza politica, au indobitocit populatia prin massmedia proprietate si au creat noua generatie, inculta, agresiva, lenesa.
Pentru asta, chiar merita sa guverneze.

... cam negativista si nedreapta cu puterea, opozitia asta...

... Roberta Anastase si-a asumat vina caderii Guvernului, spunand ca era obosita, altfel obtinea majoritate si cu doi parlamentari in sala.

ContSters233047, utilizator