Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Asigurarea medicala a unui tanar cu varsta intre 18 si ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Asigurarea medicala a unui tanar cu varsta intre 18 si 26 de ani

Daca am varsta intre 18 si 26 de ani, nu sunt elev si nici student, nu am absolvit nici bacalaureatul, am dreptul la asistenta medicala gratuita integrala sau numai
in cazuri de urgenta ? Multumesc.
Da este clar acum ! Multumesc !