Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... ANUNT IMPORTANT - Incepand cu data de 20.06.2012,ora ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

ANUNT IMPORTANT - Incepand cu data de 20.06.2012,ora 10.00 incepe inscrierea pentru Programul de dezvoltare si modernizare a activitatilor de comercializare a produselor si serviciilor de piata

Prin Decizia Presedintelui Agentiei pentru Implementarea Proiectelor si Programelor pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii nr. 147/04.05.2012, publicata in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea I, nr.331 si 331 bis din 16 mai 2012, a fost aprobata Procedura de implementare a Programului de dezvoltare si modernizare a activitatilor de comercializare a produselor si serviciilor de piata.

Incepand cu data de 20.06.2012,ora 10.00, timp de 5 zile, pana la data de 24.06.2012, ora 20.00, va fi activ pe site-ul www.aippimm.ro formularul de preselectie(Anexa nr.3 la procedura programului),in cadrul Programului de dezvoltare si modernizare a activitatilor de comercializare a produselor si serviciilor de piata. Aplicantii vor putea completa formularul de inscriere on line pe site-ul www.aippimm.ro sau direct pe linkul:[ link extern ] /.

Sursa AIPPIMM

Detalii privind programul cititi aici:
[ link extern ] /
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari
Citeste foarte, foarte foarte atent ca sunt 2 tipuri de mijloace de transport despartite cu virgula.
mijloace de transport marfa-2322
mijloace din categoria 23214-fac parte din categoria transport persoane pentru activitati de recreere etc

Ai intrebat la OTIMMC?Este cel mai bun lucru, si sa nu renunti asa usor
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari