Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... obtinere drept de libera practica si deschidere ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

obtinere drept de libera practica si deschidere cabinet individual

Buna ziua!

Am licenta in Psihopedagogie Speciala din 2008 si master in Psihologie Educationala si Consiliere. As dori sa obtin drept de libera practica in Psihologie si Psihopedagogie (ori una, ori ambele) in vederea deschiderii unui Cabinet Individual. Pot? Unde gasesc precizari si care sunt pasii (si pt era practica si pentru cabinet)? Va rog nu spuneti www.copsi.ro pentru ca nu pot intra pe situl lor de o luna. Cine ma poate ajuta?

Multumesc!
Alexei
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc. Intre timp am reusit si eu sa deschid site-ul si am mai aflat cateceva. Daca mai sunt persoane in aceeasi situatie da, un psihopedagog poate avea drept de libera practica in psihologie scolara.
Succes!
~ Conținut șters la cerere ~