Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Impozit platit de angajator
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Impozit platit de angajator

Buna ziua,
Ma intereseaza si pe mine pentru un salariu BRUT de 850 RON cat este salariul net si cat plateste ANGAJATORUL la stat. Mentionez ca nu exista copii in intretinere.
Va multumesc.
Bogdan2009, utilizator
toate contributiile sunt calculate corect

in ceea ce priveste comisionul de administrare........... :) credeti ca cineva "tine" carti de munca gratuit?
trebuie intocmite state de plata, declaratii, viramente etc adica cheluieli diverse.....

sincer ....... cea mai buna afacere in ziua de astazi........... 16 EUR/angajat fictiv.

sunt curios care ar fi sanctiunile.......... desi statul isi ia banii.