Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Registre pentru PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Registre pentru PFA

Buna ziua,
Ce registre trebuie sa am daca sunt PFA?
Va multumesc
Bun...
Deci trebuie si cel cu "a" si cel fara "a"?
La administratia financiara mi s-a dat un fluturas cu actele, declaratii si registrele de care am nevoie. Si nu era specificat decat cel cu "a" si registrul de incasari si plati. Nimic de cel fara "a" sau de registru unic.