Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... optiuni cauciucuri
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

optiuni cauciucuri

La opel astra G 2000 tdi 16 valve.Cum pot cere sami treca intalon alta gama de cauciucuri? Acum am 195 ori60 pe 15 si 205 ori 50 pe 16.As vrea 195 ori 65pe 15 si 205 ori 60 pe 16. Adym
Numai RAR poate face completari in cartea de identitate a autovehicului privitor la facilitatea utilizari si de alte accesorii fata de cele standard