Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere in magistratura
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere in magistratura

Sunt absolvent al facultatii de drept spacialitatea Stiinte Juridice. Lucrez in Ministerul Administratiei si Internelor, Politia de Investigatii Criminale, de peste 10 ani. Sunt subofiter, pot participa la concursurile organizate in vederea admiterii in magistratura? Multumesc celor care ma pot ajuta cu un raspuns....
Pana la urma care-i raspunsul ?
VOAIDAS a scris:

Pana la urma care-i raspunsul ?

DA , se poate . ;)