Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... acte stagiu cotizare
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

acte stagiu cotizare

Ce acte imi trebuie pt eliberarea unei adeverinte pt stagiu de cotizare de la casa de pensii?
In Bucurest , Dambovita si Ilfov se plateste taxa indiferent daca a primit sau nu acasa stagiu de cotizare ..

p,.s.
Legea nu se aplica unitar pe intreg teritoriul tarii ..:)
Cornel Vasile, Consilier juridic
~ Conținut șters la cerere ~
Incercati la Casa Judeteana de Pensii Constanta
Adresa: Str. Decebal, nr. 13C

sau

la Casa de Pensii a MAI
Adresa: Bucureşti,Strada George Georgescu nr.3, sector 4
Tel./Fax: 021.264.88.11
E-mail: casapensii@mai.gov.ro
Cornel Vasile, Consilier juridic