Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... am 2 servicii cum sunt platit ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

am 2 servicii cum sunt platit ?

Buna ziua

Am 2 servicii de cate 8 ore fiecare . As dori sa va intreb daca vor fi probleme din acest punct de vedere din partea ITm-ului si eventual as dori sa va intreb cum imi va fi impozitat cel de-al 2-lea salariu . Cele 2 job-uri sunt unul in la stat si celalalt in sistemul privat .

Va multumesc
pentru ce de-al doilea job salariul net va fi in jur de 820 lei.
Va multumesc foarte mult .