avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Programul \\"Mihail Kogãlniceanu\\"
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Programul "Mihail Kogãlniceanu"

IMM-urile pot accesa, din 4 aprilie, prin programul "Mihail Kogălniceanu", o linie de credit de 400.000 de lei anual/întreprindere cu dobânda subvenţionată de Guvern, a anunţat, vineri, la Timişoara, ministrul delegat pentru Întreprinderi Mici şi Mijlocii, Mediul de Afaceri şi Turism, Maria Grapini

[ link extern ]

azi, 4 aprilie, nu se pot face inscrieri...

[ link extern ] /

care sa fie cauza?
Cel mai recent răspuns: ContSters257414 , utilizator 17:17, 10 Iunie 2013
Am aflat daunazi de aceste demersuri, dar pe cale neoficiala!:)
da, beneficiaru', bietu', n-a avut altceva de facut decat sa "se roage":)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Program kogalniceanu 2013 tibiersek tibiersek imprumutul acordat prin program trebuie restituit in decembrie 2013 sau se acorda pentru un an ? (vezi toată discuția)
Programul kogalniceanu oloiniucoctavionut oloiniucoctavionut cine poate sa-mi spuna mai multe despre acest program: adica in cat timp trebuie rambursati banii sau conditiile de acordare.mentionez ca eu am o societate cu ... (vezi toată discuția)
Exista posibilitatea de a obtine mai mult de un singur fond nerambursabil? AndreiNutas AndreiNutas Eu cu inca un coleg ne-am gandit la un proiect care s-ar califica pt fonduri europene. Insa problema este ca ne trebuie 25% din bani, ceea c nu avem. Este o ... (vezi toată discuția)