Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Programul \\"Mihail Kogãlniceanu\\"
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Programul "Mihail Kogãlniceanu"

IMM-urile pot accesa, din 4 aprilie, prin programul "Mihail Kogălniceanu", o linie de credit de 400.000 de lei anual/întreprindere cu dobânda subvenţionată de Guvern, a anunţat, vineri, la Timişoara, ministrul delegat pentru Întreprinderi Mici şi Mijlocii, Mediul de Afaceri şi Turism, Maria Grapini

[ link extern ]

azi, 4 aprilie, nu se pot face inscrieri...

[ link extern ] /

care sa fie cauza?
Am aflat daunazi de aceste demersuri, dar pe cale neoficiala!:)
da, beneficiaru', bietu', n-a avut altceva de facut decat sa "se roage":)