Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... "Invitatie" de la primarie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

"Invitatie" de la primarie

am si eu o nelamurire,daca ma poate ajuta cineva...am primit o invitatie de la primarie ptr a ma prezenta la ei cu autorizatia de construire a leaganului,gratarului(bun mobil si comun) si a unui depozit de materiale(inexistent) din gradina din fata blocului.invitatia(o copie xeroxata in care numai adresa,numele si "lucrarile" sunt scrise cu pixul,semnaturile fiind date inainte nu se stie ptr ce anume)a sosit pe adresa si numele meu(locuiesc la parter in dreptul gradinii) desi gradina e folosita de toti vecinii.este acest lucru normal si corect in primul rand???
Cel mai simplu este sa va prezentati si sa clarificati problema.