Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... PSD a dat semnalul în teritoriu: baronii se ...
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

PSD a dat semnalul în teritoriu: baronii se pregãtesc de ruperea USL

Surse- PSD a dat semnalul în teritoriu: baronii se pregătesc de ruperea USL

[ link extern ] /

eu, unu', cred ca se va intampla asta ("ruperea" usl), chestie de zile.

e inceputul sfarsitului (disparitiei) fsn-ului lui iliescu. chiar daca pnl-u' se va folosi de pdl, ramura aia (ce-a mai ramas din ea) "necomunista", de isi zice "de dreapta":)) a fsn-ului...
petricapetrisor a scris:

Nu ar trebui sa ne intereseze ce audienta face o televiziune, oricare ar fi ea. E libertate de exprimare, oamenii se uita unde vor. Nu mai fac audienta, dispar de pe piata.

in general e o corelatie intre audientele televiziunilor de partid si 'audienta'... partidului.

psd-u' e pe duca. dupa fratioru' pdl.

allbike, utilizator
petricapetrisor a scris:

antonescu s-a sinucis politic.

se pare ca aveti dreptate...

Crin Antonescu SE PRÃBUªEªTE
Crin Antonescu se prăbuşeşte în sondaje după ruperea USL, arată ultimele cifre date publicităţii de CSCI.
Ruperea USL l-a trimis pe Crin Antonescu în coada topului încrederii.
Datele sondajului confirmă scăderea lui Crin Antonescu.
Conform sondajuli, românii îl văd vinovat pe Crin Antoneascu de ruperea USL în proporţie covârşitoare.
Dupa ruperea USL, oamenii si-au schimbat parerea in rau despre Antonescu.

[ link extern ]

...numai ca CSCI (cel cu 'sondajul') este coordonat de catre Dan Sultanescu, un 'sociolog'.
pentru cine (inca) nu stie, acesta ('sociologul') este consilier de imagine al...premierului Victor Ponta...:confused: