avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... PSD a dat semnalul în teritoriu: baronii se ...
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

PSD a dat semnalul în teritoriu: baronii se pregãtesc de ruperea USL

Surse- PSD a dat semnalul în teritoriu: baronii se pregătesc de ruperea USL

[ link extern ] /

eu, unu', cred ca se va intampla asta ("ruperea" usl), chestie de zile.

e inceputul sfarsitului (disparitiei) fsn-ului lui iliescu. chiar daca pnl-u' se va folosi de pdl, ramura aia (ce-a mai ramas din ea) "necomunista", de isi zice "de dreapta":)) a fsn-ului...
Cel mai recent răspuns: allbike , utilizator 17:37, 1 Martie 2014
petricapetrisor a scris:

Nu ar trebui sa ne intereseze ce audienta face o televiziune, oricare ar fi ea. E libertate de exprimare, oamenii se uita unde vor. Nu mai fac audienta, dispar de pe piata.


in general e o corelatie intre audientele televiziunilor de partid si 'audienta'... partidului.

psd-u' e pe duca. dupa fratioru' pdl.


Ultima modificare: Miercuri, 26 Februarie 2014
allbike, utilizator
petricapetrisor a scris:

antonescu s-a sinucis politic.


se pare ca aveti dreptate...


Crin Antonescu SE PRÃBUªEªTE
Crin Antonescu se prăbuşeşte în sondaje după ruperea USL, arată ultimele cifre date publicităţii de CSCI.
Ruperea USL l-a trimis pe Crin Antonescu în coada topului încrederii.
Datele sondajului confirmă scăderea lui Crin Antonescu.
Conform sondajuli, românii îl văd vinovat pe Crin Antoneascu de ruperea USL în proporţie covârşitoare.
Dupa ruperea USL, oamenii si-au schimbat parerea in rau despre Antonescu.


[ link extern ]

...numai ca CSCI (cel cu 'sondajul') este coordonat de catre Dan Sultanescu, un 'sociolog'.
pentru cine (inca) nu stie, acesta ('sociologul') este consilier de imagine al...premierului Victor Ponta...:confused:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vom fi iarãsi ce am fost sau vom fi iarasi ce-am fost, si mai mult decât atâta? Ares-3 Ares-3 PDL si PNL se unesc. Isi doresc un partid mare, sunt deschisi la aliante si fuziuni... Nu cred ca exista tara cu politica atat de SF ca a noastra. Am ... (vezi toată discuția)
Guvern de... uniune nationala? MIHAI GRIGORE MIHAI GRIGORE Cum vedeti noul guvern? Un guvern in care fiecare partid politic sa aiba reprezentanti in portofoliile ministeriale conform ponderii in Parlament, deci un ... (vezi toată discuția)