Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... inm
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

inm

avem programa pt examenul de admitere la inm pe anul 2005.cica se da si un test de logica...era cazul
Păi, cine altul să fi fost, decât " măturătorul" GAVRIL?????!!!!!!
Nu a raspuns nimeni la intrebarea mea privind numarul de candidati la inm. Va rog.
ce mai conteaza lupica ? anu' asta "maturam" cu ei pe jos :)

anonimule .. mesajul tau s-a vrut unul ironic ?
regulamentul
dintre voi ( nu includem anonimul) a intrat cineva anul trecut la inm?