Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale obligativitate de a incheia contract pentru ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

obligativitate de a incheia contract pentru deratizare, dezinfectie,dezinsectie, etc

buna ziua,

doresc si eu un raspuns la urmatoarea intrebare:

Este obligat un agent economic sa incheie un contract de servicii cu o firma de deratizare, dezinfectie etc?
Societatea are un bar spatiul fiind de 50mp.

multumesc anticipat!
Buna ziua,

Ma intereseaza pentru un cabinet stomatologic daca e obligatoriu un astfel de contract si de cate ori pe an trebuie facuta?
Noi avem un contract in care e prevazut ca serviicile de dezinsectie se face de 4/an, e ok?

Va multumesc!