Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Redobandire permis de conducere
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Redobandire permis de conducere

Buna ziua! Poate cineva sa ami spuna si mie daca vreau sa ami redobandesc doar o categorie din cele care leam avut de ex,b Initial am avut b,c,e acum as vrea doar b se poate?
Bineinteles ca se poate. Restul de categorii le puteti obtine cind doriti. De asemenea puteti si alte categorii pe care nu le-ati avut in momentul anularii permisului dar va trebui sa faceti scoala de soferi, de ex. ptr. categ. A.